Dissabte
30 de març
Dissabte 30 de març 10:30
Primera parte de la Ofrenda de Flores
Actes tradicionals
Dissabte 30 de març 11:45
XXXI Festival Internacional de música de festa
Sense categoria
Dissabte 30 de març 12:00
Rockolas
Sense categoria
Dissabte 30 de març 12:00
Trobada de Muixerangues
Sense categoria
Dissabte 30 de març 12:00
Jesús Varez + Dj’s Beer Fest
Musica
Dissabte 30 de març 12:30
Recepción oficial a las Reinas de los pueblos
Sense categoria
Dissabte 30 de març 12:30
XXXI Festival Internacional de Música de Festa
Sense categoria
Dissabte 30 de març 13:00
Lunarcitos Dj + Efraín & Los Piratas
Sense categoria
Dissabte 30 de març 14:00
XXV Concurso mascletaes: 6ª jornada Pirotecnia Hermanos Ferrandez
Focs artificials
Dissabte 30 de març 14:30
Tributo Hombres G
Sense categoria
Dissabte 30 de març 16:00
Segunda parte de la Ofrenda de Flores
Sense categoria
Dissabte 30 de març 16:00
P-Tardeo by Dj’s Beer Fest
Sense categoria
Dissabte 30 de març 16:30
Survival Dj + Iberia Sumergida (tributo Héroes del Silencio)
Sense categoria
Dissabte 30 de març 16:30
GAB
Sense categoria
Dissabte 30 de març 17:00
Toros (Domingo Hernández y Garcigrande)
Bous
Dissabte 30 de març 17:00
Animal Caliente (tributo Barricada)
Sense categoria
Dissabte 30 de març 17:00
Ocultas Dj Set
Sense categoria
Dissabte 30 de març 18:00
Teatro: "Esto es un disparate"
Teatre i circ
Dissabte 30 de març 18:00
Macro Festival Salsero Futura Latina
Sense categoria
Dissabte 30 de març 18:15
Mostra Folklòrica
Sense categoria
Dissabte 30 de març 18:30
XX Muestra de Música y Folklore Regional
Sense categoria
Dissabte 30 de març 19:00
Actuación de Enfierds
Sense categoria
Dissabte 30 de març 19:00
The Veterans
Sense categoria
Dissabte 30 de març 20:00
Mostra Folklòrica en la plaza Santa Clara
Sense categoria
Dissabte 30 de març 20:00
Visita de las Reinas a la Gaiata 15 (Sequiol)
Actes tradicionals
Dissabte 30 de març 20:30
Actuación Tributo a U2
Sense categoria
Dissabte 30 de març 20:45
Visita de las Reinas a la Gaiata 12 (el Grao)
Actes tradicionals
Dissabte 30 de març 21:00
Gran CORREFOC MAGDALENER
Sense categoria
Dissabte 30 de març 21:00
Indie Fest
Sense categoria
Dissabte 30 de març 23:00
Gran actuación de MACACO
Sense categoria
Dissabte 30 de març 23:00
Actuación Malcamino
Sense categoria
Dissabte 30 de març 23:00
Orquesta Alabama + Ocultas Dj
Musica
Dissabte 30 de març 23:00
Castillo de Fuegos
Sense categoria
Dissabte 30 de març 23:00
Dog’s Bollocks
Sense categoria
Dissabte 30 de març 23:00
Grupo Liverpool
Sense categoria
Dissabte 30 de març 23:00
Top Hits Beer Fest
Sense categoria
Dissabte 30 de març 23:30
Orquesta LA CRUZADA
Sense categoria
Dissabte 30 de març 23:30
Orquesta Supermàgic
Sense categoria
Dissabte 30 de març 00:00
Concierto Los Replicantes
Colla Bacalao