Dijous

28 de març

Programa de la Magdalena 2020.
Sobre febrero del 2020 se publicará oficialmente el programa oficial de la magdalena 2020.
08:30
Actes tradicionals
III Caravana festera cap a la Mascletà
09:30
Actes tradicionals
Entrega de premis del Concurs d'Aparadors
10:00
Actes tradicionals
Homenatge a les empreses col·laboradores
10:30
Activitats infantils
Espectacle infantil “Los Farsantes”
11:00
Actes tradicionals
Visita de les reines a la Gaiata 16 (Rafalafena)
11:00
Carpa Alemana
Jesús Varez
11:30
Musica
XXXI Festival Internacional de Música de Festa
11:45
Actes tradicionals
Correbou infantil
11:45
Actes tradicionals
Visita de les reines a la Gaiata 10 (El Toll)
13:00
Pirotècnia
XXV Concurs mascletades: 4ª jornada Pirotècnia Hermanos Sirvent
16:00
Activitats infantils
Cos Multicolor
16:00
Bous
Bous (El Pilar i Moisés Fraile)
16:00
G3 Porta del Sol
La Kinky Band
16:00
G18 CREMOR
Lunarcitos Dj + Patxi Ojana
17:00
Teatre i circ
Teatre: "Una sogra de castanyola"
17:00
Teatre i circ
Teatre: "Fes el favor de morir-te"
17:00
Carpa Alemana
We Love 80’s & 90’s
17:00
G5 Hort dels Corders
Festa Electro Latina
18:00
Activitats infantils
Cercavila d'Animació
18:00
Musica
Mostra Folklòrica a càrrec del grup El Forcat
18:00
G11 Forn del Pla
Los Simples
18:15
Actes tradicionals
Visita de les reines a la Gaiata 6 (La Farola-Ravalet)
19:00
Actes tradicionals
Visita de les reines a la Gaiata 5 (Hort dels Corders)
19:30
Musica
XXXI FESTIVAL INTERNACIONAL DE MÚSICA DE FESTA
19:45
Actes tradicionals
Visita de les reines a la Gaiata 19 (La Cultural)
20:30
Actes tradicionals
Visita de les reines a la Gaiata 17 (Tir de Colom)
21:00
Carpa Alemana
Urban & Reggeaton All Stars
21:30
G18 CREMOR
Decajón + Jarana
22:00
Musica
Nit de música caribenya
22:00
Pirotècnia
Castell de foc
22:00
Musica
Efecto Pasillo
22:00
Musica
Actuacions musicals
22:00
Colla del Rei Barbut
"DESTARIFO AL REI BARBUT"
22:00
G3 Porta del Sol
La Kinky Band
22:00
G10 El Toll
The Soca
23:00
Colla Bacalao
Concert de Kasparov