Dimecres

27 de març

Programa de la Magdalena 2020.
Sobre febrero del 2020 se publicará oficialmente el programa oficial de la magdalena 2020.
08:30
Actes tradicionals
III Caravana festera cap a la Mascletà
10:00
Activitats infantils
Dia Popular de la Fira
10:30
Activitats infantils
Espectacle infantil en la plaça Santa Clara
10:30
Menjar i Beure
XI Concurs d’allioli Ciutat de Castelló
11:00
Activitats infantils
SOM-CIRC, Mostra Internacional de Nou Circ
11:00
Carpa Alemana
Frank Reina
11:30
Carpa Alemana
Dj’s Beer Fest
11:45
Actes tradicionals
Correbou infantil
11:45
Actes tradicionals
Visita de les reines a la Gaiata 7 (Cor de la Ciutat)
13:00
Pirotècnia
XXV Concurs mascletades: 3ª jornada Pirotècnia Pibierzo
13:30
Carpa Alemana
Leon Goffe
13:30
Actes tradicionals
III Mostra de Carros Engalanats
15:30
Activitats infantils
SOM-CIRC, Mostra Internacional de Nou Circ
15:30
Carpa Alemana
Frank Reina
16:00
Bous
Classe pràctica amb jònecs
16:00
G3 Porta del Sol
Neura’s Trío
16:30
Activitats infantils
Dansada Infantil
16:30
G18 CREMOR
Survival Dj + Kasparov
16:30
Musica
Actuació de la banda de l’UJI
16:45
Actes tradicionals
Visita de les reines a la Gaiata 14 (Castàlia)
17:00
Teatre i circ
Teatre: “Les glàndules del mono”
17:00
Teatre i circ
Teatre: “Morir se nos da bien”
17:00
Actes tradicionals
II Desfilada d’Animació de Colles i Carros Engalanats
17:00
G5 Hort dels Corders
Festival Revival Classics of Summer
17:00
Carpa Alemana
Magdalena Flamenca
17:30
Musica
XX Mostra de Música i Folklore Regional
18:00
Musica
Actuación Dj Durden
18:00
G10 El Toll
Keco Fontana
18:15
Musica
Actuació d’Els de la Fileta
18:30
Actes tradicionals
Cercavila XIX Homenatge de Castelló a la Dolçaina i el Tabal
18:30
Musica
Bureo Popular
19:30
Actes tradicionals
Visita de les reines a la Gaiata 9 (L´Espartera)
19:30
Musica
XIX Homenatge de Castelló a la Dolçaina i el Tabal
21:00
Carpa Alemana
Festival Diez FM
21:00
G18 CREMOR
Hype Millennial Club On Tour
22:00
Pirotècnia
Castell de focs d’artifici
22:00
Musica
Espectacle "Magdalena Festa Plena"
22:00
Musica
Actuacions musicals
22:00
Musica
CAFÉ QUIJANO
22:00
Colla del Rei Barbut
III BARBUT INDIE FEST en Les Aules
22:00
G10 El Toll
Lord Visnú Dj
22:00
G3 Porta del Sol
Remember: Cuevas face to face
23:00
Colla Bacalao
Concert de Patxi Ojana